Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

TIMEOUT

Značka TIMEOUT byla založena v r. 1992 skupinou mladých designérů rozhodnutých vytvořit značku, která zachytí pozitivní kalifornský životní styl a jeho jedinečnou svobodnou atmosféru.

Měli bychom si připomenout fakt, že podstata života je si ho užít a poznávat nové a nové než pouze vlastnit. Značka TIMEOUT tedy vznikala jako reakce na příliš hektické životní tempo a určitou uniformitu a neosobnost, kterou diktují velké módní společnosti. Pro tyto společnosti je důležitější zisk než zachování vlastní míry kreativity a svobody pro módní trendy.

Od samého počátku se snaží dopracovat k jednoduchému cíli: vytvořit přátelskou a cenově dostupnou značku, která ztělesňuje svobodného duchal
a pozitivní kalifornský životní styl. Připomíná nám, abychom žili naše životy naplno.

S vědomím této skutečnosti, výběr slova TIMEOUT jako název značky byl logický, společně s heslem Feel Alive, které nás podněcuje, abychom užívali života a našli štěstí ve všem, co děláme.

Time Out kolekce podzim/zima 2018/2019

Zimní kolekce Timeout se viditelně stále drží svých základních kořenů a hodnot. Příznivci americké trikolóry nebudou rozhodně zklamáni. Klasický, tzv. „preppy“ styl, má i v zimní kolekci významné zastoupení. Najdeme zde pánské i dámské košile s typickými detaily, vesty, sáčka, lehké i těžší bundy … to vše v tmavě modrém základu, doplněném bílou a červenou. Zákazníci, kteří rádi následují poslední trendy, budou také spokojeni. V kolekci se objevují klíčové barvy pro tuto sezónu, jako například BAMBOO, METAL-SILVER, DEEP TEAL, RED PLUM a střihy v podobě balónových nebo nabíraných rukávů, oversized kabátů a dlouhých svetrů. Značka Time Out je známá používáním pohodlných a kvalitních materiálů. A ani tentokrát tomu není jinak. V kolekci podzim/zima 2018/2019 najdete i modely vyrobené z eco friendly materiálů jako len, tencel, rayon, bambusové vlákna, nebo modal. Zákazníci, kteří hledají současný a zároveň nadčasový styl, budou s kolekcí Timeout podzim/zima 18/19 opět spokojeni. Značka přináší pohodlné a kvalitní oblečení s originálními detaily vhodné pro každodenní nošení.

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 725 249 929
Kontaktní osoba: Jan Krčmář
E-mail: 313freeport@gut.cz
Web: www.timeoutjeans.com

Time out new