Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Tiskové zprávy

 • Late Night Shopping ve znamení rekordů: mimořádné slevy a spousta zábavy přilákaly do Freeportu přes 25 000 návštěvníků

  V sobotu 23. září oslavil Freeport Fashion Outlet v Hatích u Znojma své čtrnácté narozeniny největší nákupní událostí roku Late Night Shoppingem. Výhodné nákupy a bohatý doprovodný program přivedly do centra rekordní počet návštěvníků z Česka i blízkého Rakouska, oproti loňsku jde o více než třetinový nárůst.

  Rubrika: Tiskové zprávy

 • Módní značka s.Oliver otevírá obchod ve Freeportu

  Outletové centrum Freeport Fashion Outlet otevírá další z prodejen světoznámých značek oblečení a módních doplňků. Nově se mezi více než sedm desítek obchodů centra zařadí i původně německá značka s.Oliver. Nabídne kvalitní volnočasové oblečení městského stylu. Ve Freeportu se prodejna s.Oliver poprvé představí veřejnosti u příležitosti takzvaného Late Night Shoppingu, největší nákupní akce roku, která se uskuteční 23. září.

  Rubrika: Tiskové zprávy

 • Freeport změní tvář. Centrum s obchody světových módních značek investuje do renovace desítky milionů

  Nákupní centrum Freeport Fashion Outlet v Hatích u Znojma, které v 75 obchodech nabízí přes 250 světových módních značek, zahájilo celkový remodeling. Návštěvníci se dočkají nových exteriérů centra ve stylu Art Nouveau. Změny se promítnou i do jeho vnitřních prostor. Investice do modernizace, jejíž ukončení je naplánováno na konec září, dosáhnou na 40 milionů korun. Provoz centra zůstává po celou dobu rekonstrukce nepřerušen.

  Rubrika: Tiskové zprávy

 • Freeport Fashion Outlet: tržby v 2016 stouply na 1,7 miliardy

  Nákupní centrum Freeport Fashion Outlet se sídlem v Hatích na Znojemsku pokračovalo také v loňském roce ve svém růstu. Tržby celého centra, ve kterém si zákazníci mohou vybrat z více než 250 světových módních značek v 75 obchodech, meziročně narostly přes 13 % na 1,7 miliardy korun. Celkový počet návštěvníků dosáhl v uplynulém roce kolem 1,9 milionů a ve srovnání s předcházejícím obdobím se zvýšil o přibližně 7 %.

  Rubrika: Tiskové zprávy

 • Freeport uzavřel partnerství se znojemským hokejovým klubem

  Novým partnerem outletového centra se značkovým oblečením Freeport Fashion Outlet se stal hokejový klub Orli Znojmo. Freeport pro fanoušky znojemského hokeje i návštěvníky centra díky tomu nabídne celou řadu atraktivních výhod při nakupování více než 250 světových značek oblečení a módních doplňků. Centrum Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou vždy o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech.

  Rubrika: Tiskové zprávy

1 2