Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Vermont

Vermont představuje prestižní oděvní značky LA MARTINA, Camel Active, Diesel, Odd Molly a Karl Lagerfeld!

LA MARTINA

La Martina je celosvětově známá argentinská módní značka a ikona královského sportu - koňského póla.
Od svého založení v roce 1985 navrhuje a vyrábí módní oblečení, obuv a doplňky nejvyšší kvality.Mezi hráči póla se díky pečlivě zpracovaným produktům stala vyhledávanou značkou a je také oficiálním dodavatelem dresů a vybavení pro nejdůležitější světové pólo turnaje.

 

ODD MOLLY

Kalifornie, 1985 – zde se značka setkává s hrdinkou všedního dne, nespoutanou Molly – duší celé značky, která tvůrce inspirovala k založení módní značky Odd Molly. Molly je tak trochu jiná než ostatní holky. Je nezávislá, dělá cool věci a dělá si je po svém. Odvážná a nespoutaná protagonistka značky miluje nekonečné pláže a se svými přáteli objevuje divokou kalifornskou přírodu. Odd Molly by neexistovala bez Molly, holky se skatem v ruce na kalifornské Venice Beach v 80. letech. A byla to právě její odvaha nežít dle konvencí a následovat své sny, která nás inspirovala k založení značky. Hlavní hrdinka ztělesňuje mnohem více, než část naší historie.

 

CAMEL ACTIVE

Camel Active je lifestylová značka pro ženy a muže, inspirovaná cestami a poznáváním dalekých krajů. Ve svých kolekcích kombinuje vysoce kvalitní materiály s funkčními prvky i látkami. Splňuje tak nároky všech, kteří chtějí být styloví, ať už jsou ve městě, nebo se vydají za dobrodružstvím za hranice města.

 

KARL LAGERFELD

Milujete originalitu? Konvence vás nudí? Objevte s námi svět Karla Lagerfelda. Dokonalou kombinaci nenuceného pařížského stylu a rock - chic elegance. Karl je originální, lehce výstřední, vždy nápaditý. Jeden z jeho slavných karlismů praví: „Móda je hra, kterou je třeba hrát vážně.“ Nebo „Nuda je zločin.“. Ve světě Karla se rozhodně nudit nebudete.

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 734 752 225
Kontaktní osoba: Renata Železná DiS
E-mail: 2p25@vermont.eu
Web: www.vermont.cz

Vermont Camel Active Diesel Karl Lagerfeld LaMartina Odd Molly