Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–17.00.

Podívejte se na mapu

Vermont

Vermont představuje prestižní oděvní značky La Martina, Peak Performance, Barbour, Nautica a Odd Molly.

LA MARTINA

La Martina je celosvětově známá argentinská módní značka a ikona královského sportu - koňského póla.
Od svého založení v roce 1985 navrhuje a vyrábí módní oblečení, obuv a doplňky nejvyšší kvality.Mezi hráči póla se díky pečlivě zpracovaným produktům stala vyhledávanou značkou a je také oficiálním dodavatelem dresů a vybavení pro nejdůležitější světové pólo turnaje.

PEAK PERFORMANCE

Peak Performance je od svého založení v roce 1986 ve švédském Åre uznávanou značkou technicky vyspělého aktivního oblečení pro lyžování, které je funkční a zároveň stylové. Kolekce nabízí oblečení a doplňky nejen pro vyznavače lyžování, ale i pro outdoorové aktivity, golf, běh a v neposlední řadě i novou linii volnočasového oblečení v neobvyklém provedení z těch nejlepších technických materiálů.

Barbour

Značka Barbour - Lifestylová celosvětově uznávaná značka. Založena v roce 1894 Johnem Barbourem. Vznikla a proslavila se jako výrobce voděodolných, voskovaných kabátů a bund, vychází z hodnot skotského venkova, je charakteristická kvalitou, trvanlivostí, účelovostí a tartanovým vzorem. Značka je oceněna třemi královskými dekrety.

 


NAUTICA

 

 

„Inspirováno mořem, navrženo pro městský život", tak by se dala charakterizovat dnešní podoba a směrování značky Nautica. Ztělesňuje moderní americkou klasiku, jejíž hodnoty jsou postaveny na kvalitě a designu. Nautica je založena především na obdivu, lásce a úctě k vodě, a to kdekoli, každý den. V každém aspektu značky se zrcadlí duch námořní tradice a zachycuje podstatu aktivního a temperamentního životního stylu. Tato značka byla založena v USA roku 1983 a do podvědomí vešla kolekcí pánského oblečení. Od té doby rozšířila svou škálu produktů na dámské, pánské i dětské oblečení a doplňky. Za posledních třicet let se Nautica stala jednou z nejuznávanějších lifestylových amerických značek na světě. Dnes je dostupná ve více než 75 zemích s 265 samostatnými značkovými prodejnami Nautica. Po celém světě naleznete přes 3000 značkových prodejen Nautica, které jsou součástí jiných obchodů.
- Je to značka inspirovaná mořem, založená především na obdivu a úctě k vodě. Design kolekcí zachycuje podstatu aktivního a temperamentního městského života.
- Pro produkty značky Nautica je typická vysoká kvalita, výrazná barevnost a osobitý nezaměnitelný styl
- Značka Nautica je určena pro člověka, který je aktivní a žije svůj život naplno

 

ODD MOLLY

Kalifornie, 1985 – zde se značka setkává s hrdinkou všedního dne, nespoutanou Molly – duší celé značky, která tvůrce inspirovala k založení módní značky Odd Molly. Molly je tak trochu jiná než ostatní holky. Je nezávislá, dělá cool věci a dělá si je po svém. Odvážná a nespoutaná protagonistka značky miluje nekonečné pláže a se svými přáteli objevuje divokou kalifornskou přírodu. Odd Molly by neexistovala bez Molly, holky se skatem v ruce na kalifornské Venice Beach v 80. letech. A byla to právě její odvaha nežít dle konvencí a následovat své sny, která nás inspirovala k založení značky. Hlavní hrdinka ztělesňuje mnohem více, než část naší historie.

 

Otevírací doba: 10.00 - 20.00
Telefon: +420 734 752 225
Kontaktní osoba: Renata Železná DiS
E-mail: 2p25@vermont.eu
Web: www.vermont.cz

Vermont Barbour LaMartina Nautica Odd Molly Peak Performance