Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Yankee Candle

Yankee Candle při výrobě používá vysoce kvalitní sklo, nejlepší rafinovaný parafín, vonné oleje s přírodními výtažky z květin, z ovoce a z koření a 100% bavlněné knoty bez karcinogenních přísad, které jsou ručně rovnané. K dostání také celosvětově známé a oblíbené značky Woodwick s praskajícím knotem a Millefiori Milano, expert na vonná stébla.

Na světě neexistuje jiná značka s takovým příběhem. Na počátku stál jeden jediný člověk a v současnosti je Yankee Candle nejproslulejší výrobce aroma svíček a vůní do interiérů.

Od momentu, kdy škrtnete sirkou, až do posledního zaplápolání plamínku, uvolňují vonné svíčky Yankee Candle ty nejčistší, pohádkově osvěžující vůně, které ani postupem času nevymizí. Každá esence musí vonět tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná.

Yankee Candle při výrobě používá vysoce kvalitní sklo, nejlepší rafinovaný parafín, vonné oleje s přírodními výtažky z květin, z ovoce a z koření a 100% bavlněné knoty bez karcinogenních přísad, které jsou ručně rovnané.

To vše dělá z Yankee Candle jednu z nejznámějších a nejžádanějších značek na trhu.

Navštivte naši prodejnu a nechte se provézt pohádkovým příběhem Yankee Candle.

K dostání také celosvětově známé a oblíbené značky Woodwick s praskajícím knotem a Millefiori Milano, expert na vonná stébla.

Otevírací doba: 10.00 - 21.00
Telefon: +420 773 771 713
Kontaktní osoba: Jaromíra Haraštová
E-mail: znojmo-hate@yankeesvicky.cz
Web: www.yankeesvicky.cz/

Yankee Candle