Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–20.00.

Podívejte se na mapu

Mailberg

Zámecký hotel Mailberg

Zámecký hotel Mailberg leží nad Mailbergem, vinařskou obcí v regionu Weinviertel v Dolním Rakousku nedaleko známých vinařských oblastí Retz, Poysdorf und Hollabrunn, jakož i starého královského města Znojmo v České republice. Zámecký hotel obklopují vinice a hradní příkop, okouzlující refugium pro ty, kteří ocení historické prostředí a nekomplikovanou pohostinnost.

Pokoj typu Superior. Obytný komfort s okouzlující atmosférou

Všechny pokoje typu Superior jsou vybaveny dřevěnými podlahami, pohodlnými manželskými postelemi a satelitní TV. V koupelnách je buď vana nebo sprcha, fén a WC. Předsíň a ložnice jsou od sebe prostorově odděleny. Z ložnic směřujících na jih je krásný výhled do zámeckého parku s hradním příkopem a na okolní vinice severního Dolního Rakouska.

Na snídani si pochutnáte v západním traktu zámeckého hotelu, v moderním útulném salónu s klenutým stropem. Okolí hotelu nabízí více míst k odpočinku, například zámeckou zahradu s chovnými rybníky.

Pokoje & apartmány s okouzlující elegancí

Pokoje Luxury v zámeckém hotelu Mailberg nesou jména slavných šlechticů Maltézské řádové komendy. Velikost se pohybuje mezi 32 a 39 m2 a jsou vybaveny dřevěnými podlahami.
Apartmán „Graf Trautson"

V „Graf Trautson" si vychutnáte obytnou atmosféru apartmánu s kuchyní. Předsíň a ložnice jsou prostorově odděleny, rovněž koupelna a WC. V předsíni je přídavné vysouvací lůžko. Ložnice je zařízena v teplých barvách a vybavena satelitní TV s plochou obrazovkou.

Suity Luxury v zámeckém hotelu. Dostatečně prostoru k osobnímu rozvoji

Suity Luxury v zámeckém hotelu Mailberg nesou jména slavných šlechticů Maltézské řádové komendy. Jejich velikost se pohybuje mezi 57 a 77 m2 a mají prostorný obývací pokoj a ložnici.

Oslavy & akce v zámeckém hotelu Mailberg

Historická stavební struktura zámeckého hotelu Mailberg, jeho staleté prostory, arkýře, schodiště, vnitřní nádvoří a sály nabízejí prostory pro oslavy, konference, semináře a akce všeho typu a vkusu.

Kontakty:

Schlosshotel Mailberg
2024 Mailberg 1
02943/30 301
www.schlosshotel-mailberg.at/cs
reservierung@schlosshotel-mailberg.at

https://www.facebook.com/pages/Schlosshotel-Mailberg/297282673654666?hc_location=stream

 

Související obrázky

Mailberg2 Mailberg3 Mailberg4 Mailberg5 Mailberg6