Kudy k nám?

Kudy k nám?

Freeport najdete na česko-rakouských hranicích, jen pár kilometrů od Znojma.

Máme otevřeno 363 dní v roce, vždy od 10.00–21.00.

Podívejte se na mapu

Aktuality a novinky

Ve Freeportu se pořád něco děje! Zde se dozvíte o všech akcích a novinkách, které by vám neměly uniknout

 • Freeport Fashion Outlet: tržby v 2016 stouply na 1,7 miliardy

  17. 7. 2017 Nákupní centrum Freeport Fashion Outlet se sídlem v Hatích na Znojemsku pokračovalo také v loňském roce ve svém růstu. Tržby celého centra, ve kterém si zákazníci mohou vybrat z více než 250 světových módních značek v 75 obchodech, meziročně narostly přes 13 % na 1,7 miliardy korun. Celkový počet návštěvníků dosáhl v uplynulém roce kolem 1,9 milionů a ve srovnání s předcházejícím obdobím se zvýšil o přibližně 7 %.

  Rubrika: Tiskové zprávy

 • Freeport se opět spojil s Hudebním festivalem Znojmo

  29. 6. 2017 Nákupní centrum Freeport Fashion Outlet v Hatích již počtvrté navázalo partnerství s Hudebním festivalem Znojmo. Třináctý ročník tradičního letního festivalu potrvá od 6. do 23. července. Outletové centrum se značkovým oblečením a módními doplňky pro své návštěvníky uspořádá soutěže o vstupenky na jednotlivá představení.

  Rubrika: Ze života centra / tiskové zprávy

 • Freeport uzavřel partnerství se znojemským hokejovým klubem

  14. 6. 2017 Novým partnerem outletového centra se značkovým oblečením Freeport Fashion Outlet se stal hokejový klub Orli Znojmo. Freeport pro fanoušky znojemského hokeje i návštěvníky centra díky tomu nabídne celou řadu atraktivních výhod při nakupování více než 250 světových značek oblečení a módních doplňků. Centrum Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou vždy o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech.

  Rubrika: Tiskové zprávy

 • Freeport uzavřel partnerství se znojemským hokejovým klubem

  13. 6. 2017 Novým partnerem outletového centra se značkovým oblečením Freeport Fashion Outlet se stal hokejový klub Orli Znojmo. Freeport pro fanoušky znojemského hokeje i návštěvníky centra díky tomu nabídne celou řadu atraktivních výhod při nakupování více než 250 světových značek oblečení a módních doplňků. Centrum Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou vždy o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech.

  Rubrika: Ze života centra / tiskové zprávy

 • Letní výprodeje na Freeportu již od 9. června!

  2. 6. 2017 Užijte si letní sezónu s předstihem a využijte našich až 70% letních výprodejů začínajících již v pátek 9. června 2017!

  Rubrika: Ze života centra / tiskové zprávy

1 2 3 4