NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!

Obchod:

Datum:

Typ úvazku:

Kontaktní osoba:

Telefon:

Sales Stylist – plný úvazek

O firmě:

Levi´s je legendární značka, která je na trhu již více než 160 let a má prodejny ve více než 110 zemích světa.

Hrdě patříme mezi pět největších světových oděvních společností!

Líbí se ti naše produkty a baví tě věnovat se zákazníkům? Pojď k nám pracovat jako Sales Stylist!

Popis pracovní pozice:

• Zajistit vysokou úroveň zákaznického servisu a mít proaktivní přístup

• Otevřenost novým nápadům, schopnost pracovat na více úkolech současně

Koho potřebujeme:

• Úspěšná pracovní zkušenost jako pokladní / prodejní poradce výhodou

• Plynulá znalost českého jazyka, základy němčiny

Co nabízíme:

• Odborné zaškolení samozřejmostí

• Transparentní kariérní příležitosti v rámci celé republiky

• Měsíční příspěvek na dopravu 750 Kč

• 8x ročně uniformy nejnovějších trendů, slevy na všechny produkty společnosti 20 - 40%

• Měsíční bonus minimálně 10% mzdy při splnění prodejního plánu

• Stravenky v hodnotě 120 Kč plně hrazené zaměstnavatelem / Flexi pass v hodněte 500 Kč/měsíc

• LYRA program terapeutické asistence zcela zdarma

• Životní připojištění

Kdy se Vám ozveme:

Co nejdříve.
Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým