NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!
ZASAĎ S NÁMI STROM!

ZASAĎ S NÁMI STROM!

Datum: 15. 04. 2024

Zasaď s námi strom!

Nakup v označených prodejnách zeleným lístkem

Načti body v aplikaci

Získej online certifikát o zasazení stromu spolu s Freeport Fashion Outlet

 

Outletové centrum Freeport Fashion Outlet oslavuje Mezinárodní den Země kampaní "Outletová móda pro budoucnost"

 

Outletové centrum Freeport Fashion Outlet se připojuje k oslavám Mezinárodního dne Země vyhlášeného na pondělí 22. dubna zahájením své nové kampaně "Outletová móda pro budoucnost". Tato iniciativa, která spojuje módu se závazkem k ochraně životního prostředí, je nejen výzvou k udržitelnému nakupování, ale také k podpoře zelené budoucnosti.

Kampaň "Outletová móda pro budoucnost" běží od dnešního dne až do neděle 28. dubna. Jedním z hlavních prvků této iniciativy je výsadba 250 stromů, které symbolizují jednotlivé značky přítomné v outletovém centru. Tyto stromy se budou sázet v Jihomoravském kraji na podzim tohoto roku ve spolupráci s organizací Sázíme Česko.

V rámci kampaně se Outletové centrum Freeport Fashion Outlet spojilo s 16 značkami, které se staly tvářemi této iniciativy. Zákazníci mohou na prodejních plochách v těchto obchodech získat informace o kampani, nakoupit kolekce z udržitelných materiálů a využít možnost načtení QR kódů v aplikaci, čímž získávají nárok na zaslání online certifikátu o zasazení stromu.

Naše centrum se zavázalo k podpoře udržitelných a ekologicky zodpovědných aktivit. Tato kampaň je pro nás důležitým krokem směrem k zelenější budoucnosti. Přijďte se k nám připojit a společně podpořme zelenou budoucnost s kampaní "Outletová móda pro budoucnost"!

NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!
Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým