NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!

Michael Kors / Pinko

Michael Kors/Pinko je název firmy, zastupující řadu značek na území České a Slovenské republiky. V obchodě Fade najdete tolik oblíbené značky jako Michael Kors, Patrizia Pepe, Pinko, Guess, Marciano, Calvin Klein.

Michael Kors je světově uznávaný návrhář doplňků a oblečení. Společnost založená v roce 1981 v současné době vyrábí řadu produktů pod signaturou Michael Kors. Mezi tyto produkty patří kabelky, obuv, hodinky, šperky, brýle, pánské a dámské oblečení. Pozoruhodný návrhář má vrozený smysl pro lesk a nadčasovou eleganci. Michael Kors získal četná ocenění v rámci módního průmyslu a za svou filantropii získal respekt a náklonnost milionů lidí. Zcela se věnuje vizi stylu, který je stejně sofistikovaný jako je shovívavý, ikonický a moderní. Vytvořil luxusní životní styl s celosvětovým dosahem.

Příběh Patrizia Pepe se začíná psát ve Florencii roku 1993, kdy byla společnost založena Patrizii Bambi a Claudiem Orrea. Název „Pepe“ je od samého počátku symbolem identity. Od té doby ženy dokáží zkombinovat praktičnost každodenního života a zároveň půvab pro zvláštní příležitosti díky elegantní minimalistické linii a pečlivé pozornosti k detailu. Koncept je ideální pro dnešní ženu: dynamická, smyslná i elegantní. Značka tvoří ikonické oděvy s nespornou originalitou a nadčasovostí. V roce 2005 byla představena první pánská kolekce a o dva roky později následovala linie dětská. Hlavní tváří této značky je popová zpěvačka Dua Lipa.

Pinko je italská dámská módní značka, založena roku 1980 Pietrem Negrou a Cristinou Rubini. Pinko spoléhá na kvalitu a překvapí svou originalitou a působivými fashion trendy, které jsou nositelné, sofistikované a dostupné. Pinko je metropolitní, hravé a ženské. Tváří značky se staly například Alessandra Ambrosio, Naomi Campbell, Elle MacPherson nebo Eva Herzigová. Pinko najdete především v Itálii a Evropě a také prodává pouze v nejprestižnějších mezinárodních obchodních domech.

Kontaktní údaje

Otevírací doba:

10:00 - 21:00

Telefon:

+420 725 591 462

Kontaktní osoba:

Drozdová Ivana

Web:Prodávané značky

NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!
Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým