NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!

Odlo

ODLO je vynálezcem a průkopníkem funkčního sportovního prádla. Je předním švýcarským výrobcem sportovního funkčního prádla s dlouhou rodinnou tradicí držící vysoký standard kvality. Jako technologický lídr ODLO vyrábí to nejlepší funkční oblečení pro všechny ty, kteří milují sport - za každého počasí a při jakékoliv intenzitě. ODLO Vám zajistí nejen dokonalý zevnějšek, ale zaručí, že vaše tělo se bude cítit komfortně po celou dobu Vaší sportovní aktivity.

ODLO výrobky mají velice dlouhou životnost. Čistý polyester i nejběžnějším používaným materiálem u našich výrobků. Ekologická zátěž polyesteru na životní prostředí je zdaleka lepší než například u bavlny či vlny (nižší emise uhlíku a nižší spotřeba vody).

ODLO je jedničkou na evropském trhu v sekci funkčního sportovního prádla. Ale i v dalších oblastech sportovního oblečení je ODLO velice úspěšné zejména v kolekcích outdoor, běh, cyklistika, běh na lyžích, a také v oblečení pro děti.

Veškeré ODLO sportovní prádlo prošlo a bylo označeno nezávislým testovacím a certifikačním systémem ÖKO Tex 100-certified (www.oko-tex.com).ODLO vyrábí téměř dvě třetiny produktů ve svých závodech umístěné v Evropě (Portugalsko a Rumunsko). ODLO dále zaměstnává dalších 20 subdodavatelských firem, které pečlivě monitoruje. Centrála společnosti je ve Švýcarsku. ODLO má své vlastní dceřiné společnosti v Německu, Francii, Belgii/Holandsku, Rakousku a Velké Británii. Značka ODLO je aktivně zastoupena ve více než 20-ti zemích po celém světě.

V České republice a na Slovensku tuto značku výhradně zastupuje společnost Sportec s.r.o.

Kontaktní údaje

Otevírací doba:

Po: 10:00 - 21:00
Út: 10:00 - 21:00
St: 10:00 - 21:00
Čt: 10:00 - 21:00
Pá: 10:00 - 21:00
So: 10:00 - 21:00
Ne: 10:00 - 21:00

Telefon:

725 966 112

Kontaktní osoba:

Králiková Andrea

E-mail:

hate@odlo.cz

Web:Prodávané značky

Sleva v rámci VIP klubu

Sleva 10% na vše (netýká se 70% slev).

Top akce

NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!
Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým