NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!

Vossen

Hodnotné ručníky z udržitelných textilií, které časem neztrácí na kvalitě a našim zákazníkům přinášejí potěšení i po mnoha letech – to je značka VOSSEN. A naše vize? Vyvážet naše výrobky z našeho výrobního závodu, který se nachází uprostřed přírodního parku, do celého světa. Každý rok se do celého světa dostane více než 5 milionů vysoce exkluzivních výrobků značky VOSSEN – mimo jiné mezi ně patří ručníky, osušky, župany a koupelnové předložky. Naše froté výrobky v současné době vyvážíme do 45 zemí světa.

Společnost VOSSEN se sídlem v rakouském Jennersdorfu je jedním z předních výrobců froté ručníků v Evropě. Krásné a kvalitní ručníky vznikají v srdci Evropy již téměř 60 let. Každý rok zpracováváme ve vysoce moderním výrobním závodě několik tun surové příze, ze které vyrábíme froté výrobky jako z říše snů. Přitom klademe ve společnosti VOSSEN velký důraz na kvalitu, inovace, mezinárodní design a ekologičnost. Jedinečnou kvalitu všech ručníků VOSSEN zajišťuje revoluční technologie AIRpillow.

KOLEKCE VOSSEN
VÍTEJTE V PESTRÉM A UDRŽITELNÉM SVĚTĚ SPOLEČNOSTI VOSSEN! Zde můžete očekávat jedinečné kolekce, které působí na vaše smysly a zároveň jsou udržitelné. Objevte naše rozmanité vzory a ponořte se do více než 100 osvěžujících barev. Naše kolekce se vyznačují nejen estetickou rozmanitostí, ale také vysokými standardy kvality. Klademe velký důraz na kvalitu a udržitelné výrobní postupy. Tímto způsobem můžete nejen naplnit své osobní preference, ale také přispět k ochraně našich zdrojů.

UDRŽITELNOST VOSSEN
Základem veškerého našeho úsilí je ohleduplné zacházení s lidmi a přírodou. Toho dosahujeme díky záměrně zvolenému místu výroby v Rakousku, soustavným investicím do aktivní ochrany klimatu a životního prostředí a také jasnému závazku k sociální odpovědnosti vůči druhým. Tímto způsobem společnost VOSSEN intenzivně přispívá k budoucnosti této i příštích generací.

PRODÁVANÉ ZNAČKY: VOSSEN, BUGATTI

Kontaktní údaje

Otevírací doba:

Po: 10:00 - 21:00
Út: 10:00 - 21:00
St: 10:00 - 21:00
Čt: 10:00 - 21:00
Pá: 10:00 - 21:00
So: 10:00 - 21:00
Ne: 10:00 - 21:00

Telefon:

+420 734 380 930

Kontaktní osoba:

Handlová Dagmar


Prodávané značky

NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!
Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým