NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!

Wellensteyn

Pro každodenní výzvy – nebezpečně skvělé!
WELLENSTEYN, primární autentická „pracovní“ bunda pro obě pohlaví. Testovaná a schválená funkčnost, inovativní tkaniny a vynikající kvalita pro všechny účely.
Před 60 lety začal Adolf Wuttke podnikat jako prodejce svařovacích drátů v Hamburku, ale brzy zahájil výrobu mechanických nástrojů pro hluboké ponoření. Tyto agregáty, tj. „Kastengreifer“ (prostředek pro zvedání písku z mořského dna) nebo „Planktonhai“ (nástroj na zachycení planktonu z moře) se stále používají po celém světě!

Zákazníci Adolfa Wuttkeho – německý průmysl loděnic – vždy potřebovali pevné a odolné pracovní oděvy. U Wuttke's v Hamburku byla na míru vyrobena těžká, plavbyschopná a voskovaná plachta, tzv. „Deutschleder“ (německá kůže).
Z tohoto designu a poptávky vznikla funkční, ochranná oděvní kolekce, která splňovala požadavky pro práci na moři v drsných a bouřlivých podmínkách.
Tato desetiletí odborných znalostí v oblasti výkonu a ergonomie týkající se požadavků na pevné a praktické pracovní oblečení Thomas Wuttke vstoupil do společnosti v roce 1986 a začal vytvářet novou generaci funkčních bund.
WELLENSTEYN – SPOJENÍ FUNKCE A MÓDY.
V současné době jsou bundy WELLENSTEYN populárnější než kdy jindy. Nové stylové bundy ROYAL FLASH nebo kolekce MOL pro každodenní výzvy v městských kaňonech.
Neustálé vylepšování látek, funkčnosti a v neposlední řadě stylového vzhledu je trvalou výzvou při vytváření oděvů WELLENSTEYN – již po generace. Majitel osobně pravidelně dohlíží na výrobní místo několikrát ročně, aby udržoval kvalitu WELLENSTEYN na nejvyšší úrovni!

Sledujte náš Facebook: https://www.facebook.com/wellensteynczech

Kontaktní údaje

Otevírací doba:

Po: 10:00 - 21:00
Út: 10:00 - 21:00
St: 10:00 - 21:00
Čt: 10:00 - 21:00
Pá: 10:00 - 21:00
So: 10:00 - 21:00
Ne: 10:00 - 21:00

Telefon:

+420 725 441 233

Kontaktní osoba:

Tomečeková Renata


Prodávané značky

Sleva v rámci VIP klubu

10% sleva z outletové ceny na bundy. Nelze kombinovat s jinými akcemi.

NEZMEŠKEJTE ŽÁDNOU DALŠÍ AKCI!
Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým